Natia
Natia
Natia

Zarezerwuj online

Atrakcje

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, polecamy specjalne atrakcje umilające czas w willi.

Baner

Stacja narciarska

Okolica ta zwana jest Krainą Śpiącego Wulkanu ze względu na pochodzenie znajdującej się tam góry Wdżar. Działa tam stacja narciarska "Czorsztyn - Ski", która z pewnością sprosta wymaganiom fanów białego szaleństwa. Stacja oferuje jedne z najlepiej przygotowanych stoków narciarskich na Podhalu. Ze szczytu góry roztaczają się wspaniałe widoki na jezioro Czorsztyńskie, Tatry, Pieniński Park Narodowy i całą kotlinę nowotarską.

zobacz więcej
Baner

Pieniński Park Narodowy

Pobliski Pieniński Park Narodowy stanowi jedną z największych atrakcji tego regionu. Pieniny stanowią część ciągnącego się na długość ok. 550 km pienińskiego pasa skałkowego, oddzielającego zewnętrzne Karpaty od Karpat wewnętrznych. Pieniny są atrakcyjne nie tylko pod względem przyrodniczym ale również krajobrazowym. Znajduje się tam wiele tras wycieczkowych, z których jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych jest trasa na Trzy Korony.

zobacz więcej
Baner

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem jest również zaliczany do jednej największych atrakcji naszego regionu. Co roku płynie nim ogromna liczba ludzi (ponad 100 tyś.). Wszystkich przyciągają wspaniałe widoki - na Trzy Korony, Sokolicę i inne szczyty Pienin. Trasa rozpoczyna się w Sromowcach Wyżnych a kończy w Krościenku.

zobacz więcej
Baner

Zabytkowe miejsca

Również miłośnicy historii znajdą coś dla siebie. Okolice Kluszkowiec słyną z wielu zabytkowych miejsc, najsłynniejszymi są dwa zamki królujące nad jeziorek Czorsztyńskim. Są to ruiny zamku w Czorsztynie ( którego najstarsza część pochodzi z drugiej polowy XIII wieku) oraz zamek w Niedzicy.

zobacz więcej
Baner

Kościółek w Dębnie

W odległości ok. 5 km znajduje się zabytkowy kościółek w Dębnie. Jest on przepięknym świadectwem kultury światowej i zdolności ludzi Podhala. Zaliczony do zabytków klasy "0". Jest to miejsce, które nie można pominąć będąc w naszych okolicach!

Baner

Przystanie żeglarskie

Nad jeziorem Czorsztyńskim znajdują się przystanie żeglarskie z wypożyczalniami sprzętów wodnych. Można również wybrać się na rejs po jeziorze statkami o nazwie "Biała Dama" i "Harnaś". Rejsy organizowane są od maja do końca października.

Baner

Tor saneczkowy

Latem na stoku góry Wdżar działa tor saneczkowy, który przynosi wiele wrażeń nie tylko dzieciakom i młodzieży! Można tam rozwinąć prędkość do 40 km/h!

Baner

Osada turystyczna "Czorsztyn"

Nad zalewem Czorsztyńskim powstała Osada Turystyczna "Czorsztyn" czyli skansen drewnianych obiektów z przełomu XIX i XX wieku, przeniesionych przed zalaniem jeziora Czorsztyńskiego.